Kontakt

605-844-424 - rozmiar32@o2.pl - Zapytaj o produkt 9:00 - 20:00

Pielęgnacja torebek skórzanych

Pielęgnacja torebki skórzanej w pigułce

W przypadku użytkowania torebek skórzanych należy przestrzegać kilku uniwersalnych zasad:

  • Unikać przemoczenia torebki skórzanej (np. podczas deszczu) – w razie przemoczenia opróżnić torebkę z całej zawartości, równo ułożyć (tak, żeby nie było żadnych załamań, zagnieceń, nierówności), suszyć w pokojowej temperaturze.
  • Dla zachowania dobrego stanu torebki skórzanej można co pewien czas poddawać je konserwacji za pomocą odpowiednich środków. Zawsze należy dokonać próbnego użycia środka pielęgnacyjnego w miejscach mało widocznych (np. spód paska torby), co pozwala na sprawdzenie ich oddziaływania na powierzchnię skóry. Po 24 godzinach od próby sprawdzić reakcję skóry i przy pozytywnym efekcie można zastosować środek do całego produktu. Zabiegi pielęgnacyjne - konserwujące można przeprowadzać regularnie, co 2-3 miesiące. Stosowanie właściwych środków do pielęgnacji i konserwacji skóry zabezpiecza ją przed uszkodzeniami i sprawia, że dłużej wygląda jak nowa.     
  • Unikać zabrudzenia torebki skórzanej (np. nie kłaść torebki na zanieczyszczonych powierzchniach takich jak podłoga czy blaty, które mogą być mokre, tłuste czy brudne).
  • Unikać noszenia w torebce skórzanej bardzo ciężkich zawartości lub przedmiotów powodujących odkształcenie się skóry.                                                                                                                  

Jak dbać o dobry wygląd torebki skórzanej?🤔👜👝 żeby przez wiele lat wyglądała doskonale? 

Najlepiej stosować powyższe rady oraz:

  • Dobrze w torebce skórzanej nosić nasze drobiazgi w kosmetyczce💄📱📔✏️🖋️🗒️, którą wyciągamy na koniec dnia. Dzięki temu nasza ukochana torebka skórzana nie będzie nam się odkształcać od drobiazgów i zachowa świetny wygląd. Stosując kosmetyczkę do torebki z łatwością przepakujesz się do innej torebki.
  • Jeśli torebka skórzana ma kółka (np. okucia, do których przymocowane są paski na ramię) wieszamy ją opróżnioną na wieszaku, jeśli nie ma jej jak powiesić to kładziemy ją na płasko.
  • Nigdy nie składamy, nie zwijamy torebki skórzanej na pół czy więcej części by skóra się nie zagniotła i nie odkształciła.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl