Kontakt

605-844-424 - rozmiar32@o2.pl - Zapytaj o produkt 9:00 - 20:00

Nowości
Sukienka dresowa błękitna - Beti 2
Sukienka dresowa błękitna - Beti 2
137,00 zł 127,00 zł

Pielęgnacja skóry i zasady prania sukienek

Pielęgnacja skóry i zasady prania

Torebki skórzane

Przedmioty, które sprzedajemy są w 100% nowe i pozbawione jakichkolwiek wad, przechodzą gruntowną kontrolę jakości. Do wyrobu torebek wykorzystujemy naturalne skóry. Skóra jako surowiec naturalny może różnić się: fakturą, odcieniem, grubością, załamaniami, znamionami, bliznami. Wymienione różnice są charakterystyczne dla skór naturalnych i nie należy traktować ich jako wady. Z uwagi na naturalne właściwości skóry, reklamacji nie podlegają:
1. Naturalne zużycia torebek, różnice w strukturze skóry.
2. Uszkodzenia mechaniczne przypadkowe lub celowe powstałe podczas niewłaściwego użytkowania torebek, niezgodne z przeznaczeniem (obicia, otarcia, rozdarcia, zadrapania, plamy powstałe po przemoczeniu torebki czy plamy innego pochodzenia, przybrudzenia czy przepocenia, uszkodzenia powłoki lakierowanej, odbarwiania, rozerwania podszewek).
3. Różnice w barwach i odcieniach kolorystycznych torebek, które wynikają z różnicy w ustawieniach parametrów monitora klienta.
4. Produkty niewłaściwie pielęgnowane. 

W przypadku użytkowania skórzanych produktów należy przestrzegać kilku uniwersalnych zasad:
1. Unikać przemoczenia skóry (np. deszcz) – w razie przemoczenia opróżnić torebkę z całej zawartości, równo ułożyć (tak, żeby nie było żadnych załamań, zagnieceń, nierówności), suszyć w pokojowej temperaturze;
2. Dla zachowania dobrego stanu skór można co pewien czas poddawać je konserwacji za pomocą odpowiednich środków. Zawsze należy dokonać próbnego użycia środka pielęgnacyjnego w miejscach mało widocznych (np. spód paska torby), co pozwala na sprawdzenie ich oddziaływania na powierzchnię skóry. Po 24 godzinach od próby sprawdzić reakcję skóry i przy pozytywnym efekcie można zastosować środek do całego Produktu. Zabiegi pielęgnacyjne - konserwujące można przeprowadzać regularnie, co 2-3 miesiące. Stosowanie właściwych środków do pielęgnacji i konserwacji skóry zabezpiecza ją przed uszkodzeniami i sprawia, że dłużej wygląda jak nowa.
3. Starać się unikać zabrudzenia np. nie kłaść torby na mokrych/ brudnych powierzchniach;
4. Starać się unikać noszenia bardzo ciężkich zawartości lub przedmiotów powodujących odkształcenie się skóry.

Sukienki

1. Sukienki prać w temperaturze 40 stopni. Prasować przy maksymalnej temperaturze 110֯ stopni. Nie wybielać. Nie czyścić chemicznie.
2. Skład sukienek: 95% bawełna + 5% elastan.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl